Клиника стоматологии «Ваш Стоматолог»

 

 

Головна

Клініка стоматології «Ваш Стоматолог» є частиною медичного центру «Ваш Лікар» і допомагає нашим пацієнтам вже більше 20 років.

Переважна більшість пацієнтів, які ще не побували у нас, з недовірою і побоюванням ставляться до лікування зубів в силу різних причин, тому - головним пріоритетом в нашій роботі вважаємо побудову довірчих відносин між лікарем і пацієнтом, які в сукупності з професіоналізмом персоналу, дозволяють стати нашим стоматологам ВАШИМИ стоматологами.

У цивілізованих країнах, де профілактика захворювань порожнини рота є найпопулярнішою областю стоматології, все більше схиляються до тенденції, що хвороби краще не лікувати, а просто не дати їм шансів виникнути.
Професійні стоматологічні послуги поєднують в собі сукупність трьох речей: якісні матеріали, новітнє обладнання та кваліфіковані лікарі.

Розумне співвідношення ціна-якість, надійна дезінфекція та стерилізація інструментарію, індивідуальний підхід до кожного пацієнта - ось лише кілька причин, завдяки яким пацієнти співпрацюють з нами, приходячи до нас сім'ями, радячи нас друзям. Ті, хто хоч раз лікувався у «Вашого Стоматолога» в подальшому роблять вибір на нашу користь!
Приходьте і переконайтеся в цьому самі!

Ми не продаємо стоматологічні послуги, ми займаємося лікуванням зубів!

З повагою, Ваш Стоматолог.